Olimpia Boruszowice - Przyszłość Nowe Chechło

Przyszłość Nowe Chechło Goście

22.11.2016

Efektowną bramką, nożycami w wykonaniu Krzyśka Sobla w 90 minucie meczu, nasi zawodnicy zakończyli rundę jesienną. Rundę na pewno bardzo udaną. W miniona sobotę bardzo pewnie pokonali zespół Przyszłości Nowe Chechło 3 do 1. Przez cały mecz nasi zawodnicy stwarzali sporo sytuacji bramkowych, grali bardzo urozmaicona i kombinacyjna piłkę. Pomimo trudnych warunków pogodowych mecz stał na niezłym A klasowym poziomie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć po dwóch stuprocentowych sytuacjach Krzyśka Sobla nasz zespół powinien wygrywać. Jednak druga odsłona tego meczu przyniosła fantastyczne bramki. Pierwsza z nich zdobył w około 60 minucie meczu Bartek Opara. Doskonałym rajdem swoja strona boiska minął dwóch rywali i precyzyjnym, mocnym strzałem pokonał bramkarz gości. Zaraz po tym kopia sytuacji, tym razem jednak Bartek fantastycznie wykłada piłkę Januszowi Barańskiemu, który zupełnie nie w swoim stylu przenosi piłkę nad bramką. W około 75 minucie meczu, rzut rożny na bramkę głowa zamienia nie kto inny jak ikona naszej obrony Adaś Wałek, który mocnym, mierzonym strzałem nie daje szans bramkarzowi gości. W samej końcówce zawodnicy z Chechła wykorzystują nieporozumienie naszych zawodników i wbijają bramkę kontaktową. Jednak zaraz po wznowieniu gry wspomniany wcześniej fenomenalny strzał Krzyśka Sobla pieczętuje nasze zwycięstwo.

Warto zauważyć, że zawodnicy z Chechła grali naprawdę dobre zawody i naprawdę trudno to zrozumieć, dlaczego do tej pory zgromadzili tak małą ilość punktów. Wracając jednak do gry naszego zespołu to uważam, że obok meczów z Orzechem czy Bobrownikami Śląskimi to był najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników. Ogromne brawa dla naszego zespołu za jakość gry w tym meczu. Doskonała gra defensywy wraz z Markiem Kempą w bramce, niesamowita szybkość rozegrania piłki w pomocy oraz dobra gra napastników doprowadziła do pewnej wygranej w tym meczu.

Bardzo dziękuję naszym kibicom za ten mecz, naprawdę fajnie, że pomimo kapryśnej pogody przyszliście na to spotkanie. Bardzo dziękuję za cały sezon, za te wyjazdy i mecze u nas. Jesteście fantastyczni.

Zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej. Już wkrótce ukaże się artykuł z podsumowaniem sezonu. Tymczasem zawodnikom należy się zasłużony odpoczynek, chociaż jeszcze do 10 grudnia zawodnicy będą spotykać się raz w tygodniu w Tarnowskich Górach aby pograć tak dla przyjemności. Wszystkich chętnych zapraszamy.