Olimpia Boruszowice - Orkan Dąbrówka Wielka

Orkan Dąbrówka Wielka Goście

04.09.2017

Dzisiejsze wygrane spotkanie drużyna dedykuje Marzenie i Andrzejowi. To tak na początek a dalej…..pokazali moc, pokazali siłę, pokazali mega kosmiczny futbol. Wygrana 6 do 1 u niejednego kibica budzi wątpliwości, że niby rywal słaby, mało wymagający itd. A właśnie, że nie! Goście zaprezentowali się nieźle, a w pierwszej połowie bardzo dobrze. To nasza drużyna, nasz team zagrał na bardzo wysokim poziomie. Właściwie całe spotkanie mieliśmy pod kontrolą. Od początku stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, graliśmy agresywnie z przodu, jednak nie przeniosło się to na bramki. Tymczasem jedna, jedyna akcja rywali zakończona fantastycznym strzałem z pierwszej piłki zawodnika gości wyprowadziła Orkan na jednobramkowe prowadzenie. Na szczęście chwile później za zagranie ręką w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny dla naszego zespołu a pewnym egzekutorem jest Michał Kabaciński. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, ale w końcu nasi zawodnicy odblokowali się i po prostu byli skuteczni. Najpierw Krzysiej Sobel fenomenalnym strzałem z 20 metrów wyprowadza nas na prowadzenie. Później fantastycznie z rzutu rożnego strzela Piotrek Bogacki. Kolejną bramkę zdobywa po niesamowitym rajdzie Krzysiek Gruszczyński. Następnie po raz kolejny bramkę zdobywa nasz El capitano Krzysiek Sobel. Kończy to wszystko po fantastycznej akcji Robert Srebro, który zdobywa bramkę pięknym strzałem od poprzeczki. Wynik 6 do 1 mówi za siebie, ale rzeczywiście odzwierciedla to co działo się na boisku i jak silna ekipę mamy. Gratulacje dla chłopaków, brawa i szacun za walkę, ambicję i wysiłek. Dzięki za ten fantastyczny mecz.