KS Orzeł Brzeziny - KS Piekary 2:4 (0:4)

W spotkaniu 2 kolejki A klasy KS Piekary odnosi zasłużone zwycięstwo w derbach z Orłem Brzeziny. Zaczęło się od mocnego ciosu z naszej strony, szybkie prowadzenie 1,2,3 i mamy wynik 0:3. Dokładamy 4 bramkę i pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:4. Gospodarze nie mając już nic do stracenie zaatakowali od pierwszego gwizdka drugiej połowy co zaowocowało bramką na 1:4. Jeszcze później dołożyli bramkę na 2:4, ale to wszystko na co było stać dzisiaj gospodarzy. Cieszy zwycięstwo w derbach po pierwszym nie za dobrym meczu w naszym wykonaniu.
Plus meczu: Wojtek Majchrzak

A już w środę czekają nas kolejne derby tym razem na naszym boisku z GKS Andaluzją na który serdecznie zapraszamy kibiców. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30.